НБУ визнав неплатоспроможним «Платинум Банк»

НБУ визнав неплатоспроможним «Платинум Банк»
фото Hubs
НБУ відніс «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних

Правління Національного банку у вівторок, 10 січня, прийняло рішення про віднесення ПАТ «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Зазначено, що попри те, що упродовж 2016 року банк вживав заходів для до капіталізації, станом на 1 січня 2017 року банк не досягнув позитивного значення капіталу, відтак було прийняте згадуване рішення НБУ.

У Нацбанку наголосили, що 97% усіх вкладників «Платинум Банку», а це 197 тис. осіб, отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізосіб суму 200 тис. грн.

«Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4,8 млрд грн», – сказано у повідомленні.

Регулятор також вказав, що станом на 10 січня 2017 року фізичними особами – власниками істотної участі у «Платинум Банку» є Борис Кауфман та Григорій Гуртовий незалежно від формального володіння з огляду на здійснення значного впливу на управління та діяльність банку.

НБУ визнав Гуртового та Кауфмана власниками істотної участі на основі аналізу операцій банку. Крім того, Кауфман підтвердив здійснення значного впливу на управління банком у письмовій заяві, поданій до Нацбанку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук