НБУ визнав неплатоспроможними три банки

ЕкономікаО.Г., 28 листопада 20145520

Правління Нацбанку прийняло рішення про віднесення ПАТ «Легбанк», ПАТ «БГ Банк» та ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться на сторінці НБУ у Facebook.

Згідно із повідомленням, у зв’язку з погіршенням показників фінансового стану «БГ Банку» та «Легбанку», а також тим, що до Нацбанку почали надходити скарги щодо невиконання своїх зобов’язань перед клієнтами, НБУ встановив особливий режим контролю за діяльністю цих банків шляхом призначення кураторів - службовців Нацбанку.

Також, у зв’язку із застосуванням Радою ЄС санкцій до єдиного акціонера «Всеукраїнського банку розвитку» Олександра Януковича, зокрема щодо замороження активів, Нацбанком у вересні поточного року прийнято рішення про віднесення банку до категорії проблемних.

У відповідності до вимог банківського законодавства НБУ встановив строк для вжиття «ВБР» заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства. ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» надавав декілька планів заходів, спрямованих на покращення показників діяльності, однак вони не передбачали заходів щодо приведення діяльності банку у відповідність до вимог законодавства. Враховуючи зазначене, правління НБУ прийняло рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук