НБУ знизить чисельність персоналу центрального апарату на чверть

ЕкономікаО.Г., 19 грудня 20143570

Національний банк планує скоротити чисельність персоналу Центрального апарату на 23%.

Про це йдеться у презентації структури Нацбанку, повідомляє «Економічна правда»

«В результаті переходу з 6-12-рівневої ієрархічної структури Центрального апарату, вивільняються позиції керівників оптимізованих підрозділів та позиції «вільних» заступників, які новою структурою не передбачені», - йдеться у презентації.

Також зазначається, що одним із результатів стане оптимізація персоналу, задіяного у виконанні не ключових або супроводжувальних функцій. Так, центральний апарат через рік планується скоротити на чверть (до реорганізації 1,6 тис. осіб). Територіальне управління планується скоротити удвічі (до реорганізації 4,9 тис. осіб), структурні підрозділи скоротять удвічі (до реорганізації 483 особи). Структурні одиниці через рік скоротять на третину (до реорганізації 2,8 тис. осіб).

«Перехід до нової функціонально-орієнтованої структури НБУ буде супроводжуватися повним переглядом функцій та чисельності персоналу, необхідного для їх виконання», - зазначається у презентації.

Регіональна мережа НБУ буде складатись з 4-х макрорегіонів з центрами у Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську. Нині є 25 територіальних управлінь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук