Не зробили дозвіл на літній майданчик ― платіть за його демонтаж

ЕкономікаВікторія Іваскевич, 2 червня 2016, 20:15 925 0

У Львові почали демонтовувати встановлені без дозволів літні майданчики. Меблі з майданчика забиратимуть на склад, а повернути їх власник зможе лише після того, як компенсує витрати на їх вивіз та зберігання.

Від травня для цього не потрібно рішення суду, відповідну ухвалу прийняли депутати міської ради. Але спершу дають шанс підприємцям самостійно прибрати в себе під закладом.

«Якщо не забрали, ми складаємо акт, даємо їм семиденний термін, відповідно до законодавства, вони мусять в добровільному порядку це демонтувати», ― пояснила провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку Галицької райадміністрації Ольга Ковальська.

За всіма процедурами, лише тепер дійшли руки до першого майданчика на площі Коліївщини.

«Наш інженер провів перевірку і з'ясували, що термін, коли майданчик мав бути демонтований, минув. Ми звернення скерували до постійної комісії і отримали погодження демонтажу літнього майданчика», ― каже начальник сектора нагляду за станом благоустрою Марина Кустова.

Майданчик хоч і розібрали, та все ж забрати не встигли. Тому комісія таки приймає рішення вивезти все з площі. Підприємець каже, що запізно подали документи на погодження, тому на дії комунальників реагує спокійно.

«Якщо пошкодять, будемо судитися, звичайно. Має бути повний опис, що все в порядку, що все нормально, що нічого не порвано», ― уточнив підприємець пан Олег.

Працівники Галицької райадміністрації виявили близько 30 конструкцій, чиї власники проігнорували погодження. На третину склали акти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук