Неплатників аліментів працевлаштовуватимуть для стягнення з них заборгованості

Державна служба зайнятості спільно з Міністерством юстиції буде працевлаштовувати аліментних боржників для стягнення боргів, повідомила Державна служба зайнятості.

У службі зазначили, що в органах Державної виконавчої служби вже відкрито понад 100 тисяч виконавчих проваджень щодо аліментів, виплата яких не здійснюється через відсутність у боржника постійної роботи або майна. Тому для вирішення цієї проблеми Міністерство юстиції України та Державна служба зайнятості підпишуть Меморандум про співпрацю задля працевлаштування осіб, які мають борги з виплати аліментів. Такий крок служба назвала «важливою соціальною ініціативою».

Нагадаємо, в Україні з лютого 2018 року суттєво посилили законодавство щодо осіб, які не сплачують аліменти. Зокрема, для примусового стягнення аліментів боржників направляють на громадські роботи, також їм обмежують виїзд за кордон. Зросла також і сума аліментів, яку батьки повинні платити своїм дітям. Станом на серпень 2018 року з аліментних боржників загалом стягнули 2,6 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук