В Івано-Франківську суд зобов'язав двох батьків платити своїй дитині аліменти

Мати дівчинки вже мала судимість через злісне невиконання батьківських обов'язків

Батьків зобов'язали платити щомісячно дитині аліменти в розмірі 50% від прожиткового мінімуму

В Івано-Франківську чоловіка і дружину позбавили батьківських прав та зобов’язали платити дитині аліменти.

Як пише «Курс» з посиланням на рішення Івано-Франківського міського суду, представниця органу опіки виконавчого комітету міської ради звернулася до суду про позбавлення чоловіка і дружини батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дев’ятирічної дитини. Дівчинку забрали у горе-батьків 11 листопада минулого року. 3 того часу вона перебуває в Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Івано-Франківської області.

За словами дитини, вона хоче повернутися додому і проживати разом з матір'ю. Однак протягом березня-липня 2018 року соціальні працівники відвідали сім’ю 35 разів. Під час трьох візитів фахівця із соціальної роботи мама була у стані алкогольного сп'яніння, в інших випадках дверей ніхто не відчиняв.

Представники міської ради повідомили в суді, що доки дитина перебувала у центрі соціально-психологічної реабілітації, позитивних змін та покращення житлово-побутових умов не відбулося – ремонт не зроблений, відсутнє центральне водовідведення та водопостачання, відсутня сантехніка, ванна, підлога. Батьки досі офіційно не працюють та не мають стабільного доходу.

Тому суд позбавив батьківських прав маму та тата дитини та зобов’язав кожного з них платити щомісячно дитині аліменти в розмірі 50% від прожиткового мінімуму, доки дівчинка не досягне повноліття.

У травні 2004 року суд позбавив цю матір батьківських прав щодо двох її інших дітей. Того року її також було засуджено до двох років позбавлення волі за злісне невиконання батьківських обов'язків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук