Невідомий фонд купив 5% найбільшого українського агрохолдингу

Куплений пакет акцій оцінюють приблизно в $57,38 млн

ЕкономікаО.Г., 15 жовтня 20157360
Невідомий фонд купив 5% найбільшого українського агрохолдингу
фото Prodinfo

Cascade Investment Fund придбав 5% в українському агрохолдингу «Кернел», найбільшому вітчизняному виробнику соняшникової олії. Про це йдеться в повідомленні «Кернел» на Варшавській фондовій біржі, пише «Інтерфакс».

Згідно з повідомленням, Cascade Investment Fund в результаті операцій з купівлі акцій акумулювала на 13 жовтня 2015 року 3,984 млн акцій Kernel Holding SA, що становить 5% від її акціонерного капіталу.

«Кернел» виробляє соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованої олії в країні під торговими марками «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак Золота», експорт олії й зернових, а також надає послуги зі зберігання зернових і олійних культур на елеваторах.

Агрохолдинг за дев'ять місяців 2015 фінансового року отримав чистий прибуток $85,5 млн проти чистого збитку в розмірі $67,6 млн за той же період 2014 фінроку. Виручка збільшилася на 1% - до $1,838 млрд.

Найбільшим акціонером «Кернел» через Namsen LTD виступає голова ради директорів Андрій Веревський - 39,21%, ще 6,01% належить фонду ING OFE.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук