New Point by Avalon Inc.

Нова локація, що органічно доповнює інфраструктуру району і забезпечує комфорт нового формату для мешканців ЖК AVALON та усіх львів‘ян

New Point by Avalon Inc.

New Point – під такою назвою на проспекті В’ячеслава Чорновола, 16-і відбулося відкриття нового об’єкта комерційної нерухомості від компанії Avalon Inc.

Попередньо дослідивши потреби клієнтів – мешканців житлового комплексу бізнес-класу AVALON, – саме New Point став завершальним елементом, що забезпечить комфортне проживання та відпочинок не лише жителям сучасного кварталу неподалік центральної частини міста, але й львів’янам та гостям міста.

Це ще один доказ того, що компанія Avalon Inc. ставить перед собою високі та амбітні цілі і постійно доводить, що створювати та втілювати у життя рішення з особливою увагою до комфорту, – реально.

Сьогодні, 14 грудня, компанія «АШАН» – партнер New Point by Avalon Inc. – відкрила двері десяткам відвідувачів першого у Львові superstore.

Концепт superstore площею 5 000 м² передбачає швидке здійснення покупок, зручну навігацію та великий асортимент товарів різних груп.

«АШАН Чорновола» – це вже третій магазин «АШАН» у Львові: перший магазин «АШАН Сокільники» було відкрито у 2010 році, другий – «АШАН Південний» – у 2015 році.

Концепт superstore відрізняється, в першу чергу, своєю пропозицією – окрім практичних та повсякденних груп товарів, пропонується великий асортимент товарів «для задоволення і добробуту» з акцентом на гастрономію, випічку, свіжі продукти, фермерську продукцію.

Ще однією особливістю superstore є відділ органічної продукції, товарів світу, а також широка представленість ексклюзивних брендів «АШАН», котрі здобули свою популярність завдяки високій якості за доступною ціною.

Родзинкою superstore також стали піца-острів, фреш-бар з легкими та поживними перекусами, овочевими та фруктовими салатами, смузі та детоксами – усе це можна вже скуштувати у кафе безпосередньо в магазині.

Вітаємо компанію «АШАН» з цією подією і бажаємо наступних успішних проектів!

А попереду львів'ян та мешканців ЖК AVALON очікують нові цікаві заклади в New Point by Avalon Inc.

Стежте за анонсами – далі буде ще цікавіше…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук