Незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» подали у відставку через зрив реформ

ЕкономікаАндрій Стець, 19 вересня 20173461
Незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» подали у відставку через зрив реформ

Незалежні члени спостережної ради «Нафтогазу України» Пол Уорвік (голова наглядової ради) і Маркус Річардс заявили про рішення піти у відставку. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Сьогодні, 19 вересня, останні незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» повідомили компанії про свій намір піти у відставку. Своє рішення Пол Уорвік і Маркус Річардс пов'язують зі згортанням реформ з боку уряду. У своєму листі вони зазначають, що в квітні 2017 вони вже висловлювали представникам Кабінету Міністрів свою чітку позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління «Нафтогазу», – йдеться в заяві.

У зв'язку з цим керівництво групи «Нафтогаз» вранці 20 вересня проведе прес-брифінг.

Після відставки Уорвіка і Річардса в наглядовій раді компанії залишиться тільки колишній міністр енергетики Володимир Демчишин.

Зазначимо, що 17 серпня НАК «Нафтогаз України» звільнила незалежного члена наглядової ради, іноземця Чарльза Проктора

Нагадаємо, що в 2015 році уряд України розпочав реформу корпоративного управління в «Нафтогазі» згідно з принципами Організації економічного співробітництва і розвитку.

Одне з ключових завдань реформи «Нафтогазу» - захистити компанію від політичного впливу. Наглядовій раді «Нафтогазу» були обіцяні широкі повноваження і відповідальність з контролю над діяльністю правління компанії. Зокрема, наглядова рада буде створювати комітети з аудиту, етики та комітет з призначень і винагород. Також наглядова рада буде займатися питаннями ризик-менеджменту і запобігання корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук