Nestlé уже створила у Львові 174 робочі місця

Економіка23 червня 201151510

Компанія Nestlé уже створила у Львові 174 робочих місця у центрі Nestlé Business Services (NBS). Упродовж року їх буде 350. Офіційно відкриють бізнес-центр компанії 4 липня за участі топ-менеджерів зі Швейцарії.

Як розповів 23 червня журналістам заступник керівника центру, керівник з напрямку надання фінансових послуг Nestle Бізнес Сервіс центру Франсуа Пако, центр буде займатися обслуговуванням фінансових операцій компанії у Центральній та Східній Європі.

«50 наших працівників впродовж останнього місяця стажувались в Росії, тепер приїхали і навчають тут інших працівників. Упродовж року кількість наших працівників зросте зі 174 до 350. Коли ми завершимо переведення інших країн на обслуговування в нашому центрі, нашим завданням буде принести сюди якомога більше технологій», – пояснив він.

Зі слів Франсуа Пако, цього року NBS у Львові вже повністю обслуговуватиме фінансові операції компанії Nestlé в Україні і Росії, а також почне обслуговувати Польщу, Чехію, Словаччину, з 2012 року – Угорщину, Болгарію, Румунію, Грецію, країни Адріатики.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що середня зарплата у працівників NBS – 4-6 тис. грн.

«Це важливо з точки хору податків, які надходять до бюджету міста з доходів фізичних осіб, а також через створення нових робочих місць. Найближчим часом, думаю, багато компаній ще приїде до Львова, адже тут комфортно працювати, а також ми розташовані близько до Європейського союзу», – сказав мер Львова.

Своєю чергою Барбара Бара, керівник NBS, наголосила, що Львів обрали для організації центру через низку причин, зокрема, кадровий потенціал, знання іноземних мов населенням, близькість до Європи тощо. Також вона відзначили, що для Nestlé важлива співпраця з серйозними вищими навчальними закладами, які є у Львові, – для підготовки кадрів.

Вона нагадала, що компанія має намір вкласти у бізнес-центр 25 млн швейцарських франків. Однак Барбара Бара відмовилась наразі називати суму освоєних інвестицій на сьогодні. У кінцевий план проекту у Львові, каже вона, входить обслуговування NBS 20-22 країн Центральної та Східної Європи.

Барбара Бара також повідомила, що середній вік працівників центру на сьогодні – 26-27 років. Серед вимог до працівників – досвід роботи володіння іноземними мовами, зокрема, англійською, вміння роботи з кадрами або у сфері фінансів. Однак, додала вона, у центрі працюють і люди без досвіду роботи.

Нагадаємо, у вересні 2010 року компанія Nestlé оголосила про створення у Львові Об’єднаного бізнес-сервіс-центру. Цей центр – третій у світі, який обслуговує фінансові операції компанії, зокрема, виплату зарплати, а також займається частиною процесів з управлінням персоналом.

Зазначимо, обсяг послуг, що мають бути надані закордонним компаніям, очікується в розмірі 6 млн доларів США на рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук