Нічний клуб у Львові працює попри заборону міськради

Економіка11 січня 20118770

Нічний клуб «Rafinad People», дозвіл на роботу якого скасувала Львівська міськрада, досі працює, оскільки ДПА не скасувала для нього ліцензії. Про це повідомив 11 січня під час прес-конференції у Львові депутат міської ради від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

Він нагадав, що нещодавно було скасовано дозвіл на роботу нічного клубу «Rafinad People» у зв’язку зі скаргами мешканців. Крім того, із слів депутата, це питання було для нього особистим, оскільки свого часу у нього там виник конфлікт.

«Клуб зараз працює. Ліцензію може відкликати лише ДПА. Ми ніяк не можемо вплинути на податківців. Але тут є інші підстави для припинення роботи: порушення графіку роботи, і це вже підстава для правоохоронних органів, зокрема Галицького РВ МВС зреагувати на те, що він функціонує незаконно вночі», – сказав депутат.

З його слів, якщо міліція не зреагує, то депутати розмовлятимуть з керівником райвідділу.

«Будемо заохочувати працювати», – сказав Юрій Михальчишин.

Як інформував ZAXID.NET , у Львові депутати від ВО «Свобода» обіцяють скласти графік відвідування нічних клубів, де лунає «москальська попса». «Я хотів би передати великий привіт всім так званим нічним клубам міста Львова, де лунає москальська попса, де відпочиває так звана золота молодь, де контингент становлять дівчата-підлітки, розфарбовані, ніби на панель зібралися, де збираються представники так званої еліти у вигляді тіньового бізнесу і криміналітету. Ці всі вогнища культури міста Львова можуть розраховувати, що найближчим часом їхньою діяльністю предметно зацікавиться депутатська комісія законності. Всім передаю привіт. Графік на їхнє відвідування скоро буде складено», – сказав Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, Львівська міська рада ліквідувала дозвіл на функціонування нічного клубу «Rafinad People». Таке рішення прийнято, зважаючи на численні скарги мешканців щодо порушення громадського спокою на території, де розміщується клуб.

Зазначимо, клуб розташовано на вул. Руданського,1. Відкрили клуб 2009 року

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук