Нідерландці відновлюють на Львівщині будівництво тепличного комбінату

ЕкономікаДар'я Буряченко, 26 червня 20147640

Тепличне господарство «Галіція Грінері» у Буську Львівської області вже влітку планувало зібрати перші врожаї салату тепличного, однак події останніх півроку змусили нідерландських інвесторів заморозити будівництво, аби зважити усі перспективи та ризики для ведення бізнесу в Україні.

Нещодавно інвестори прийняли рішення відновити будівництво тепличного комбінату призупинене наприкінці зими, інформує ІА «Агравері».

«Зараз ми не поспішаємо з передчасними прогнозами. Поки що займаємося будівництвом салатної лінії, яку маємо запустити у серпні місяці. Згідно з результатами, які отримаємо від роботи з салатною лінією, прийматимемо подальші рішення щодо культур і календаря посадки», — пояснив заступник директора ТЗВ «Галіція Грінері» Сергій Ленчук.

Після двох місяців непевності інвестори вирішили таки повернутися до зведення тепличного комбінату у Буську.

«Звичайно, що події на сході країні не можуть не впливати на події на заході, адже ми одна країна. Тому, коли в країні була суцільна невизначеність, інвестори заморозили проект. Приємно, що на сьогодні нідерландські партнери зваживши усі ризики таки повернулися до реалізації інвестиційного проекту», - акцентує представник компанії.

До вирішення газового питання на господарстві підходять з позиції перспективи. «Газове питання для нас актуальне. Тому зараз ми розглядаємо можливості альтернативних джерел енергії. Звичайно, з огляду на те, що наш регіон багатий лісами, у пріоритетному порядку ми вивчаємо можливість обігріву теплиць відходами деревопереробної галузі», - резюмував Ленчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук