Німецький суд відмовився випустити Бориса Тимонькіна під заставу

СвітВолодимир Пиріг, 26 червня 20151570

Німецький суд залишив під вартою українського банкіра Бориса Тимонькіна, якого заарештовано за підозрою у фінансових махінаціях «злочинної групи Курченка». Відтак, Тимонькін очікує на екстрадицію до України.

«Вищий земельний суд федеральної землі Бранденбург у п’ятницю, 26 червня задовольнив клопотання прокуратури про екстрадиційний арешт Бориса Тимонькіна. Суд обґрунтував своє рішення підвищеною небезпекою втечі підозрюваного. Таким чином Тимонькін не вийде під заставу і залишиться у в’язниці міста Коттбуса, куди він був поміщений після затримання 14 червня в аеропорту Берлін Шенефельд», – повідомляє DW.

У рішенні суду зазначено, що злочинні дії, які інкримінуються підозрюваному в Україні, підпадають і під дію німецького Кримінального кодексу. Це головна передумова для початку процедури екстрадиції. Чи буде Тимонькіна видано Україні, вирішить також суд, коли з Києва надійдуть усі необхідні документи. Це може зайняти не один місяць.

Підозрюваний, як зазначено у документах суду, не дав згоду на спрощену процедуру екстрадиції до України. Отже, він залишатиметься у Німеччині доти, доки суд не розгляне питання правомірності його видачі Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук