Німецька компанія планує розпочати виробництво меблів на Львівщині

На підприємстві обіцяють створити близько тисячі робочих місць із зарплатою 500-600 євро

ЕкономікаІ.Р., 22 лютого 20182
Один з цехів Pоlipol

Німецька компанія Pоlipol планує побудувати на Львівщині підприємство з виробництва м’яких меблів на 1000 робочих місць, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

У четвер, 22 лютого, голова ЛОДА Олег Синютка зустрівся з представниками компанії Pоlipol. Під час зустрічі німецькі інвестори ознайомили із діяльністю компанії і виявили намір побудувати на Львівщині підприємство з виробництва м’яких меблів на 1000 робочих місць.

«Проект запланований від одного до чотирьох років, у кінцевій фазі плануємо створити 1000 робочих місць, нам потрібна земельна ділянка площею 20 гектарів. Також важлива освіта, ми готові навчати працівників і створити умови, щоб працівники не мігрували. Заробітна плата, яку ми готові пропонувати – 500-600 євро», – зазначив представник компанії Polipol в Україні Герберт Вітвер.

У відповідь Олег Синютка наголосив, що на Львівщині є достатньо земельних ділянок великої площі і ознайомив із діючими підприємствами в області такими, як «Леоні», «Бадер», «Фуджікура», які успішно розвиваються.

Відтак, представники компанії і ЛОДА погодились ознайомитись із земельними ділянками в регіоні і визначити можливі варіанти розташування майбутнього підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук