Німці відкрили біля Львова завод на тисячу робочих місць

Середня зарплата 8000 грн

ЕкономікаЮлія Лавришин, 26 жовтня 20172804725
Завод "Бадер-Аунде"

У четвер, 26 жовтня, у селі Кожичі Яворівського району відкрили завод «Бадер-Аунде» на близько тисячу робочих місць. За словами віце-прем’єр-міністра, міністра економічного розвитку України Степана Кубіва, середня заробітна плата на підприємстві становить 8 тис. грн на місяць.

«Маленькі перемоги – це велика перемога. Створення робочих місць, які сьогодні є, – це формування нової інноваційно-інвестиційної політики не лише уряду, а запровадження німецьких технологій, освіченості та якості працівника в нас, тут, та забезпечення відповідного процесу виробництва. Дивлячись на сидіння фірми BMW, ми бачимо, що це зроблено в Україні. Це ваша заслуга», – сказав Степан Кубів.

Нове підприємство – це спільний проект «Бадер» та «Аунде», де виготовлятимуть комбіновані обшивки для салонів авто.

Фото Павла Паламарчука

Керівник заводу «Бадер-Аунде» Андрій Павлунь сказав: «Наша спеціалізація – пошиття автомобільних сидінь марки AUDI. Плануємо виробляти понад тисячу готових комплектів за день».

За його словами, у перспективі підприємство планує розширити модельний ряд автівок та виконувати замовлення для автомобільних виробників Mercedes-Benz та Skoda.

До слова у Кожичах вже рік працює завод «Бадер» на півтори тисячі робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук