Німецька кредитна установа дає Україні €200 млн позики під 4,5% річних

ЕкономікаО.Г., 2 вересня 20154711

Україна залучить у німецької Кредитної установи для відбудови (KfW) позику в розмірі €200 млн з погашенням основної суми через 5-15 років і процентною ставкою 4,5% річних. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №640 від 12 серпня, яку сьогодні, 2 вересня, оприлюднили на сайті уряду.

Як повідомляє «Інтерфакс», ефективна ставка кредиту буде дещо вищою, оскільки сума одноразового платежу за управління кредитом становитиме 0,5% основної суми позики –  €1 млн, а сума платежу за виділення коштів – 0,25% ненаданої суми позики.

Процентний дохід сплачуватиметься щопівроку, погашення основної суми боргу починається через 5 років після залучення і завершується не пізніше, ніж через 15 років після її залучення, йдеться у затверджених умовах.

Кабмін доручив залучити позику міністру фінансів Наталії Яресько.

Нагадаємо, Верховна Рада в середині липня ратифікувала меморандум про спільні наміри уряду України та уряду Німеччини щодо непов'язаного фінансового кредиту загальним обсягом €500 млн, який був підписаний 1 квітня 2015 року в Берліні.

Згідно з меморандумом, уряд Німеччини має намір надати необхідні гарантії під непов'язаний фінансовий кредит KfW у розмірі €500 млн. Кошти залучатимуть, зокрема, для інвестицій у відновлення частини України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук