Нищук обговорив з послом Польщі ситуацію із гуртом Ot Vinta

КультураК.С., 8 липня 20164010
Нищук обговорив з послом Польщі ситуацію із гуртом Ot Vinta
Міністр культури Євген Нищук пропонує Польщі створити механізм для уникнення інцидентів з недопуском українських музикантів до Польщі при перетині українсько-польського кордону

Міністр культури Євген Нищук пропонує Польщі створити механізм для уникнення інцидентів з недопуском українських музикантів до Польщі при перетині українсько-польського кордону. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства культури.

Нищук провів зустріч з послом Польщі в Україні Генриком Літвіном. Основною темою зустрічі стало обговорення ситуації, що склалася з українським гуртом Ot Vinta, який 2 липня польськими прикордонники зупинили на українсько-польському кордоні і не допустили на територію Польщі.

«Не можу обійти ситуацію, яка склалася з українським гуртом. Є необхідність зрозуміти і вибудувати в подальшому ситуацію з митцями, музикантами, в тому числі, коли це пов’язано із запрошеннями на фестивалі з перетином кордону, коли митці стикаються з проблемою безпосередньо на кордоні. Я сподіваюсь, що ми разом напрацюємо певний механізм, щоб уникнути в подальшому подібних прикрих ситуацій, а українські митці не опинялися б у таких неприємних ситуаціях та не стикалися б з подібними випадками безпосередньо на кордоні», - зазначив Нищук.

Своєю чергою Літвін наголосив, що цей конкретний випадок має суто ситуативний характер і не є системним.

Нищук подякував послу за розуміння ситуації та за надані роз’яснення, важливі для формування адекватної реакції українських митців на інцидент з музикантами Ot Vinta.

Нагадаємо, 2 липня музиканти гурту Ot Vinta Юрій Журавель повідомив про відмову Польщі пустити музикантів на свою територію. Гурт мав виступити з концертом у Варшаві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук