Норвегія надасть Україні понад $4,5 млн гуманітарної допомоги

Норвегія надасть Україні 40 млн норвезьких крон (приблизно 4,6 млн дол.) як гуманітарну допомогу, повідомляє посольство Норвегії в Україні.

«Гуманітарна ситуація у деяких районах України залишається серйозною. П’ять мільйонів людей потребують гуманітарної допомоги, зокрема близько 1,5 млн внутрішньо переміщених людей. Діти та літні люди особливо вразливі в умовах холодної української зими. Тому Норвегія надасть 40 млн норвезьких крон як гуманітарну допомогу, щоб допомогти Україні в цій складній ситуації», – цитує держсекретаря Міністерства закордонних справ Норвегії Туре Хаттрема прес-служба посольства Норвегії в Україні.

20 млн норвезьких крон будуть передані до норвезької Ради у справах біженців, який вже займається гуманітарною діяльністю в східній Україні. Решта 20 млн крон буде розподілено між Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ), Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та організацією HALO Trust, що займається розмінуванням небезпечних районів.

Хаттрем відвідує Україну з 7 до 9 лютого і під час візиту обговорить конфлікт на сході країни, гуманітарну ситуацію і проведення реформ, які підтримує Норвегія. У Києві Хаттрем проведе зустрічі з представниками української влади і громадянського суспільства, а також представниками норвезьких і міжнародних організацій.

«Конфлікт в Україні як і раніше дуже серйозний. Вкрай важливо, щоб усі сторони виконували свої зобов’язання і працювали над політичним врегулюванням. Це буде моє послання українській владі під час мого візиту», – сказав Хаттрем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук