Нова байдарка – для нових перемог

Суспільство23 січня 20192640

Місцева спортивна школа селища Добротвір отримала від ДТЕК Добротвірська ТЕС нову, якісну байдарку сучасного зразка. Цей човен відкриває нові можливості для спортивного розвитку українських дітей.

Компанія ДТЕК Добротвірська ТЕС презентує такий спортінвентар вже не вперше. Так, кілька років тому наші каноїсти завоювали на чемпіонаті світу з веслування на подарованому човні бронзу. Плесо місцевого водоканалу стало місцем для тренувань українських веслярів уже давно, адже ця гідроспоруда є чи не найкращою для занять в Україні, тож тут займаються майже сотня спортсменів.

«Зараз у нас морози, все замерзає. Немає більше де займатись. Але тут, у Добротворі, є відкрита вода і широкий канал. Але я б хотів, щоб його трішки почистили. Як ви самі бачите, багато дерев лежать і це трохи заважає», – вважає Дмитро Янчук, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року.

«Ми звернулись до компанії стосовно нового спортивного інвентарю, бо ті байдарки, що є, – вже старенькі. У ДТЕК Добротвірська ТЕС відгукнулись на прохання і купили новий човен. Він дозволить юніорам привозити з-за кордону ще більше кубків і медалей, бо сама форма ходової частини човна дозволяє збільшувати його швидкість на долі секунди, які дуже важливі у нашому виді спорту», – сказав Ігор Слівінський, директор Добротвірської ДЮСШ.

Вартість каное, яке ДТЕК Добротвірська ТЕС придбала в рамках програми соціального партнерства, становить 150 тисяч гривень. Реалізація таких проектів є одним з головних напрямів роботи компанії не лише в регіоні, а й в Україні загалом.

Бронзовий призер Олімпійських ігор 2016-го року Тарас Міщук розповідає, що після початку тренувань тут, ще в молодшому віці, усі більш-менш почали триматися у човні. Тож підготовка у цьому місці загартовує бійцівський дух та характер.

Такі програми соціального партнерства ДТЕК Добротвірська ТЕС втілює через Агенцію місцевого економічного розвитку, адже вона об'єднує фахівців, які добре знаються на потребах регіону.

«Щоб Україну достойно представляти на найвищих рівнях і показувати результат, треба мати, по-перше, умови, по-друге, обладнання. І цей човен закуплений для наших обдарованих спортсменів», – розповіла Ірина Нікітіна, директор АМЕР.

За словами менеджера з корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Добротвірська ТЕС Степана Войчука, компанія має плани і надалі підтримувати цю школу, веслування в Добротворі, футбольний рух та закуповувати відповідний інвентар. Серед іншого, незабаром планується розчищення водоканалу, щоб каноїсти змогли продовжити тренування і вже влітку тріумфувати у змаганнях за кубок України і світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук