Нова книга про Гаррі Поттера вийде українською не пізніше вересня

КультураДарина Цвях, 29 грудня 201410930
Нова книга про Гаррі Поттера вийде українською не пізніше вересня
фото Facebook

На офіційному сайті українського видавництва А-БА-БA-ГА-ЛА-МА-ГA з’явилося повідомлення про те, що видавництво планує видати останню книжку Джоан Ролінґ із серії про Гаррі Поттера.

Нещодавно українськими книголюбами була створена відповідна петиція до А-БА-БИ-ГА-ЛА-МА-ГИ з проханням видати «Квідич крізь віки».

На сайті поттероманам відписав сам голова видавництва Іван Малкович. Видавець запевнив, що А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА докладе всіх зусиль, аби «Квідич...» з'явився у книгарнях не пізніше вересня 2015 року.

«Квідич крізь віки» - вигадана книга, описана в серії романів Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера, яка знаходиться у бібліотеці Гоґвортсу. У 2001 році Джоан Ролінґ вирішила написати та видати реальну книгу, поставивши на обкладинку ім'я вигаданого автора Кеннілворті Віспла, відомого експерту із квідичу. Усі виручені від продажу книги гроші пішли на благодійність.

А-БА-БA-ГА-ЛА-МА-ГA - видавництво Івана Малковича, що видало усі книжки про Гаррі Поттера в українському перекладі Віктора Морозова. Починаючи від третього роману книжки в українському перекладі виходили раніше, ніж в російському. До того ж більшістю мов книга виходила з однаковою обкладинкою. Натомість українською вона виходила з оригінальною обкладинкою Владислава Єрка.

Раніше за багаторазовими проханнями поттероманів до XXI Форуму Видавців А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА видала «Фантастичних звірів та де їх шукати» також у перекладі Віктора Морозова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук