Нова книга Забужко присвячена подіям від Євромайдану до АТО

КультураДарина Цвях, 12 серпня 20148860
Нова книга Забужко присвячена подіям від Євромайдану до АТО
фото radiosvoboda.org

Про закінчення роботи над новою книгою Оксана Забужко написала на своїй сторінці в Facebook: «Скінчила працю над великим книжковим проектом, який забрав купу часу й сил, але був того вартий. Можна анонсувати».

Праця класика сучасної української літератури має назву «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського супротиву». Автор проекту − Оксана Забужко, упорядник − Тетяна Терен, передмова − Світлана Алексієвич.

Автор книги так описує її зміст: «Від Євромайдану до АТО, від листопада 2013-го по літо 2014-го − ця книжка простежує, в хронологічній послідовності, зміну настроїв і глибинні психологічні трансформації в українському суспільстві. Колективний портрет «народження нації», що за дев'ять місяців пройшла шлях від мирного протесту до визвольної війни, складено з найпопулярніших за цей час дописів у соцмережах, інтернет-публікацій та фраґментів новинної стрічки. Понад сотню авторів збірника, серед яких − як відомі літератори, блогери, журналісти, так і анонімні мережеві «ніки», об’єднує одне: всі вони були свідками й учасниками найдраматичніших подій новітної української історії, і всі їхні думки й почуття, оцінки й пошуки смислів зафіксовано в режимі «включеного спостереження». Читач отримає можливість доторкнутися до живої історії в мить її творення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук