Новації проекту Податкового Кодексу непокоять ІТ-компанії Львова

Економіка23 червня 20102650

«Ми не виступаємо проти Податкового Кодексу загалом, це потрібна річ. Однак деякі норми, якщо будуть прийняті у тій редакції, в якій існують зараз, можуть негативно позначитися на підприємцях і підприємствах, що надають аутсорсингові послуги у сфері ІТ». Про це зазначив 23 червня під час прес-конференції керівник IT-BPO кластеру, засновник СЕО компанії «Eleks» Олексій Скрипник.

О.Скрипник прокоментував ZAXID.NET : «У галузі працює багато фрілансерів, що юридично зареєстровані, як приватні підприємці. Проект Податкового Кодексу не передбачає можливості займатися зовнішньоекономічною діяльністю для приватних підприємців. На практиці це може означати, що 15-30 тис. осіб, що заробляють в місяць від 1 до 4 тис. дол. просто підуть у тінь. Вони не перестануть працювати, просто отримуватимуть гроші за роботу на закордонні кредитні картки, й ніхто про них не знатиме. Вважаю, що краще передбачити для них альтернативу, щоб люди продовжували сплачувати до бюджету».

Великі ж компанії, за словами О.Скрипника, непокоять пропозиції суттєво збільшити податкове навантаження, що зменшить можливості для розвитку компаній, росту їх конкурентноздатності на світовому рівні.

О.Скрипник зазначив ZAXID.NET , що учасники IT-BPO кластеру Львова зараз напрацьовують пропозиції до проекту Податкового Кодексу, які передадуть у Держкомпідприємництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук