Новим директором Львівської галереї мистецтв стане Тарас Возняк

КультураМар'яна Вербовська, 7 вересня 201635573
Новим директором Львівської галереї мистецтв стане Тарас Возняк
Тарас Возняк був одним із трьох кандидатів на посаду

Конкурсна комісія Міністерства культури рекомендувала призначити директором Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тараса Возняка. Про це ZAXID.NET розповів сам Тарас Возняк, який був присутній під час конкурсного відбору на керівну посаду галереї у Міністерстві культури у середу, 7 вересня.

На посаду директора музею претендували три кандидати: Лариса Разінкова (Возницька), мистецтвознавець, доцент Львівської національної академії мистецтв, генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького з 2012 року; Тарас Возняк, політолог, засновник і редактор журналу «Ї»; Ігор Хомин, головний зберігач фондів Львівської галереї мистецтв.

Конкурс з обрання директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького у галереї проводили вперше відповідно до нового Закону України «Про культуру». Законом передбачено, що керівників культурних закладів обиратимуть конкурсною процедурою, яка буде відкритою та прозорою, а також передбачено укладення контрактів на 5 років. Одна людина може займати посаду керівника не більше ніж два терміни.

Додамо, що напередодні проведення конкурсу, 6 вересня, представники галереї мистецтв провели прес-конференцію, де повідомили, що хотіли б бачити на посаді директора Ларису Разінкову (Возницьку), натомість інші кандидати викликають у них занепокоєння. 

Львівська національна галерея мистецтв - це найбільший художній музей в Україні, в якому зібрані унікальні твори живопису, скульптури, графіки та деворативно-ужиткового мистецтва країн Західної та Східної Европи від середньовіччя до сучасності, загальна кількість його експонатів становить понад 62 тисячі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук