Новина про вільний доступ до фільмів Одеської кіностудії обвалила її сайт

КультураК.С., 11 жовтня 20163860
Новина про вільний доступ до фільмів Одеської кіностудії обвалила її сайт
Одеська кіностудія

Новина про те, що Одесська кіностудія виклала у вільний доступ понад 400 своїх фільмів, обвалила її сайт.

«Через сильний трафік на новину про фільми, які викладені на нашому YouTube-каналі, сайт завис! Провайдери усунули помилку, сайт працює в звичайному режимі, посилання переходу на канал YouTube також діє. Не хвилюйтесь: фільми як і раніше будуть доступні як для перегляду, так і для скачування!», - повідомили представники кіностудії на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що тепер всі фільми Одеської кіностудії можна знайти у вільному доступі на YouTube-каналі. До плейлиста увійшло 414 фільмів, починаючи з кінострічок, які вийшли на початку минулого століття, і закінчуючи найсучаснішими картинами. Всі фільми можна побачити тут.

Одеська кіностудія - одна з найстаріших в Україні. Вона веде свою історію з 1907 року. Саме тоді кінематографіст М. Гроссман почав знімати одні з перших вітчизняних фільмів. За минуле сторіччя студія пережила кілька реорганізацій. Як державна кіностудія вона була утворена в 1919 році. У 1922 році реорганізована в Одеську кінофабрику ВУФКУ (Всеукраїнське фотокіноуправління), а в 1929 році - перейменовано в Одеську кінофабрику «Українфільм». З 1938 по 1941 роки року вона відома під назвою Одеська кіностудія художніх фільмів. У воєнні роки (1941-1945) вона входила до складу Ташкентської кіностудії, а з 1954 року знову працює в Одесі. У 2005 році реорганізована в ЗАТ (державі належить контрольний пакет акцій). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук