«Новий канал» знову заявив про крадіжку програми «Ревізор»

КультураД.Ц., 22 червня 201630090

«Новий канал» знову заявив про крадіжку програми «Ревізор». Цього разу прес-служба каналу оприлюднила інформацію, що в  Азербайджані на каналі АТV виходить  ідентична програма, яку канал транслює без ліцензії.

«Нам прийшов лист від громадянина Азербайджану з повідомленням про те, що на місцевому телеканалі АТV виходить передача під назвою «Yoxlama». Перекладається воно як «перевірка». Ми подивилися передачу в YouTube і переконалися, що вона дійсно практично повністю копіює «Ревізор», а також «Ревізорро» - адаптацію нашого формату в Росії. Навіть графіка така ж, відрізняється тільки назва», - розповідає керівник юридичного департаменту «Нового каналу» Катерина Мороз.

Канал уже відправив письмове звернення з проханням припинити транслювати цю передачу в ефірі, так як авторські права очевидно порушені.

Нагадаємо, що програма «Ревізор» уже ставала причиною судового позову «Нового каналу» до «1+1». 10 листопада 2015 року, Вищий господарський суд задовільнив касаційну скаргу «Нового каналу» у справі захисту авторського права програми «Ревізор» і визнав, що телерадіокомпанія «Студія 1+1» незаконно користувалася захищеними правом інтелектуальної власності творами.

«Копіювання нашого сценарію та проекту очевидне. Судовий експерт встановив, що "Інспектор Фреймут" створений шляхом переробки сценарію і передачі "Ревізор"», -

«Розгляд цієї справи тривав цілий рік, хоча, на мій погляд, вона дуже проста», - прокоментувала ситуацію директор юридичного департаменту «Нового каналу» Катерина Мороз.

.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук