Новий колектор на вулиці Стуса у Львові запрацює до кінця грудня

ЕкономікаЮрій Герун, 21 жовтня 2016, 19:05 1167 0

Роботи із встановлення нового колектора тривають від сихівського мосту до вулиці Стуса. Від старого ж залишились лише окремі елементи. Комунікації колектора повністю зносились і практично відсутні, тому робітники добувають їх з під землі частинами.

Всі стічні води із Сихова прямували дірявими трубами у бік центру. Через це постійно ставались прориви та аварії. Найперше замінили колектор під трамвайною колією.

«На даному етапі будують трамвайні колії тому що старий колектор вже переключили, прокладено 380 метрів нового колектора і тепер відбувається нище будівництво іншої частини», – повідомляє інженер «Київпідземшляхбуд» Андрій Нестеровський.

Тим часом, старенький колектор на вулиці Стуса на останніх ресурсах та все ж функціонує. Наразі розчищають забиті комунікації, та змінюють труби на обємніші.

Роботи із заміни колекторної мережі проводить компанія «Онур» та дві субпідрядні фірми із Києва «Київпідземшляхбуд» та «Альтіс». Новий сучасний колектор запрацює лише по завершенні всіх робіт на майже двокілометровій ділянці.

«По завершенні ділянки 850 метрів від Липової Алеї до вулиці Угорської повністю буде працювати нова мережа, всі бокові приєднання, старий колектор буде засипаний затомпонований цементно-пішчаним розчином і таким чином виведений з експлуатації», – запевняє Віктор Онищук головний інженер компанії «ОНУР».

Основні роботи проводять підземним методом, тому навіть після початку руху сихівського трамвая реконструкція колектора триватиме. Орієнтовно, всі роботи з заміни усіх колекторних мереж планують завершити до кінця грудня. Така реконструкція обійдеться місту в 11 мільйонів євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук