Новому заводу «Бадер Україна» на Львівщині бракує працівників

ЕкономікаОльга Перехрест, 25 листопада 201648186

На Львівщині бракує працівників, які могла б працювати на підприємствах технічного спрямування. Причиною є те, що українці виїжджають працювати закордоном. Про це розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, передає «Львівський портал».

За словами чиновника, завод ТОВ «Бадер Україна», який урочисто відкрили на початку листопада у селі Кожичі Яворівського району, потребує більше працівників швейного напрямку, ніж може запропонувати Львівщина.

«Завод в Кожичах потребує відразу більше 1500 працівників сфери швейного виробництва. Наші заклади готують в рази менше за рік таких працівників. Плинність кадрів на «Бадері» приблизно 10% в місяць, тобто приблизно 200 осіб звільняється – їде у Польщу, навчившись тут добре шити. І там за ту саму роботу вони отримують в рази більше. І цей процес теж важко спинити», – наголосив він.

На думку директора центру зайнятості, саме через виїзди українців закордон, вітчизняним роботодавцям бракує працівників. Як заявив Василь Барилюк, зараз загальнішою проблемою є не створення нових робочих місць, а заповнення існуючих.

Зазначимо, що інший завод ТОВ «Бадер Україна» працює у Городку, там працевлаштовано понад 2600 робітників. Підприємство ТОВ «Бадер Україна» є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів Audi та BMW.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук