Облрада дозволила приватизувати вісім приміщень

ЕкономікаО.Г., 3 червня 20140

Львівська обласна рада дала згоду на приватизацію способом викупу восьми приміщень спільної власності територіальних громад області. «За» це рішення сьогодні, 3 червня, проголосувало 79 депутатів.

Орендарям дозволили викупити сім приміщень у Львові і одне - у Червонограді.

Найбільше приміщення у затвердженому переліку – на проспекті В. Чорновола, 45а. Має площу 380,1 кв. м. Його може викупити теперішній орендар ТОВ «Віконт-ІІ», власниками якого є Людмила (вдова Степана Сенчука) та Олена Сенчуки і ЗАТ «Компанія з управління активами “Карпати-Інвест"».

На вулиці Винниченка,3 громадській організації “Інститут проблематики власності і самоврядування” дозволили приватизувати приміщення на третьому поверсі площею 292,1 кв.м. Засновниками організації є Олеся Буба, Ігор Гончаров та Віталій Іваницький.

Три фірми отримали право викупити загалом 469,9 кв. м на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові. Зокрема, ТОВ «Речник» може приватизувати нежитлове приміщення площею 253,7 кв. м та ТОВ «ІВ «Христина» - 169,7 кв. м на першому поверсі,а ПП «Деміус» - 46,5 кв. м на другому поверсі.

Також дозволили приватизувати способом викупу нежитлові підвальні приміщення на вул. Т.Костюшка, склад на вул. Городоцька, 2 та нежитлові приміщення у Червонограді на вул. Сокальській, 2.


Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук