Одеський «Чорноморець» знайшов спонсора з Арабських Еміратів

Спорт25 лютого 20157020
Одеський «Чорноморець» знайшов спонсора з Арабських Еміратів

ФК «Чорноморець» оголосив про співробітництво з торговою компанією Euphoria Trading FZE з ОАЕ, повідомляє офіційний сайт одеського клубу.

Сторони підписали спонсорський договір до кінця сезону. Фінансову складову контракту не розголошують.

«У нинішній непростий для всієї країни і для футболу, зокрема, час, важливий, насамперед, сам факт наявності меценатів та їх готовність інвестувати фінансові ресурси в розвиток і підтримку спорту.

Рішення про невеликі терміни угоди прийнято сторонами свідомо і пов'язано з необхідністю подальшого визначення перспектив і умов співпраці, з урахуванням розвитку фінансово-економічної ситуації в Україні і в Одеському регіоні.

При цьому ФК «Чорноморець» завжди відкритий до будь-яких партнерським пропозиціями з боку потенційних спонсорів і рекламодавців на максимально взаємовигідних умовах», - прокоментував генеральний директор клубу Сергій Керницький.

Нагадаємо, раніше «Чорноморець» залишила більша частина основного складу команди і тренерський штаб. Цього сезону одеський клуб переживає значні фінансові труднощі. Раніше екс-наставник одеситів Роман Григорчук повідомляв, що гравцям і працівникам клубу багато місяців не виплачують платні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук