Одеський припортовий завод відновив роботу

У вівторок, 4 жовтня, Одеський припортовий завод (ОПЗ) відновив роботу, повідомила прес-служба Фонду державного майна України.

«4 жовтня 2016 року на ПАТ “ОПЗ” відновлено постачання газу. Завод знову розпочав свою роботу», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Одеського припортового заводу, 3 жовтня відбулося засідання наглядової ради НАК «Нафтогаз України» щодо погодження укладення контракту на постачання газу ПАТ «ОПЗ».

У Фонді держмайна нагадали, що 29 вересня набула чинності постанова Кабінету міністрів «Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)».

«ОПЗ» довелося зробити вимушену зупинку у ніч на 11 серпня для запобігання виникненню аварійної ситуації у зв’язку з тим, що ПАТ «Укртрансгаз» зменшило подачу природного газу на завод.

Приватизаційний конкурс з продажу 99,567% акцій ПАТ «Одеський припортовий завод» заплановано на початок листопада 2016 року.

Одеський припортовий завод (ОПЗ) було засновано в 1974 році. Основним призначенням заводу є виробництво та реалізація хімічної продукції – аміаку та карбаміду. Крім того, завод також приймає та перевантажує призначені для експорту добрива, що виробляються в Росії та Україні. Свою виробничу

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук