Офіцери та курсанти Львівського університету МВС знялися в кіно про УПА

Фахівці Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» розпочали роботу над зйомками фільму з історії українського визвольного руху 1940-1950 рр. Мета митців – об’єктивно відобразити історію боротьби українського народу за незалежність своєї держави від німецьких та совєтських загарбників.

Зйомки одного з епізодів фільму відбувались в селі Бистриця Надвірнянського району Івано-Франківської області. На прохання кіномайстрів, участь у зйомках фільму взяли офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю університету.

Зокрема, 15 юнаків були залучені в якості масовки, а 4 офіцерів навчального закладу виконували ролі бійців УПА та солдатів НКВД. Так, доцента та викладача кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрія Йосипіва та Мар’яна Курляка одягли у форму «нквдистів», а старшому викладачеві кафедри фізичної підготовки Андрію Гречанюку та старшому психологові відділення психологічного забезпечення Андрію Колодці доручили ролі «упівців».

Працівники кафедр фізичної підготовки і тактико-спеціальної підготовки до того ж виконували ролі консультантів з тактики ведення рукопашного бою зі зброєю та стрільби на відкритій місцевості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук