Офіційна заява Ощадбанку щодо серії публікацій газети «Експрес»

Шановні клієнти банку, шановні читачі газети «Експрес»! Вважаємо за необхідне пояснити Вам реальні причини того завзяття, із яким редакція видання «Експрес» розміщує на своїх перших шпальтах неправдиву інформацію:

1. Кілька місяців тому «Експрес» опублікував статтю «В Ощадбанку мафія обкрадає людей». Стаття містила звинувачення співробітників банку у причетності до несанкціонованого списання коштів з рахунку клієнта. Жодних підстав для таких звинувачень у редакції не було. Оперативність появи публікації, до проведення будь-яких слідчих дій, звинувачувальний заголовок та ігнорування позиції банку, пояснюються просто – бажання здійснити тиск на банк, використовуючи доступні публічні інструменти, адже клієнт, про якого йдеться в обох матеріалах, є батьком заступника головного редактора видання.

2. Банк звернувся до суду з метою припинення розповсюдження недостовірної інформації та захисту ділової репутації. Вимога єдина – спростування недостовірної інформації. Натомість чергова публікація «Експрес» по вказаній справі («Вкладників Ощадбанку грабують ідеально») є причиною цієї заяви.

3. Наразі ведуться слідчі дії і ми не маємо доступу до даних досудового слідства, проте спосіб вчинення злочину дає нам підстави вважати, що клієнтом було передано стороннім особам конфіденційну інформацію по картці, завдяки чому став можливий доступ шахраїв до коштів із використанням вказаних даних. Переказ в онлайн від будь-якого банку має кілька ступенів захисту, проте надавши шахраям конфіденційну інформацію, клієнти надають їм всі інструменти для повноправного керування сервісом – зміна контактного номеру, переказ коштів та ін.

4. Попередження щодо шахрайських схем із масовим обзвоном, надсиланням SMS із інформацією про виграш авто, блокування карти та інше постійно з’являються на шпальтах ЗМІ, які ставлять собі за мету застерегти читачів, стати на заваді злочинцям. Використовуючи соціальну інженерію, шахраї отримують безпосередньо від жертви всю конфіденційну інформацію. І наша спільна із журналістами мета в тому, щоб переконати кожного бути пильним, НІКОЛИ НІКОМУ не повідомляти конфіденційні дані, не перераховувати «внески» за начебто вигране авто на незрозумілі реквізити, не передзвонювати на невідомі мобільні номери, не повідомляти конфіденційні реквізити банківської картки.

Проте у газети «Експрес» і мета, і методи – інші. Ощадбанк готовий до захисту своєї ділової репутації. Банк гарантує безпеку Ваших коштів у разі дотримання Вами встановлених правил щодо конфіденційності. Єдиний номер для Вашого спілкування із банком: 0 800 210 800.

* заява підготована прес-службою Ощадбанку і опублікована на комерційних умовах

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук