Офіційний дилер Peugeot ремонтуватиме «швидкі» на Львівщині

ЕкономікаО.Г., 23 червня 20153110

Львівська станція швидкої медичної допомоги підписала договір з ТОВ «Ілта Львів» на ремонт автомобілів на ₴240 тис. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані «Вісника державних закупівель».

Закупівлю здійснили за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. «На підставі листа від Львівської торгово-промислової палати було прийнято рішення провести переговорну процедуру із єдиним можливим надавачем послуг з технічного обслуговування у Львові ТОВ «Ілта Львів» для подальшого перебування автомобілів на гарантії», – написано в обгрунтуванні.

Кількість автомобілів, обсяги робіт не вказано. У Віснику лише зазначено, що «Ілта Львів» надаватиме послуги до кінця року.

У Львівській станції швидкої медичної допомоги розповіли ZAXID.NET, що у них є 19 «швидких» на базі «Peugeot». Серед них 17 карет «швидкої» класу В та 2 авто класу С.

«Ілта Львів» є офіційним дилером компанії «Автомобілі Peugeot». Фірма належить екс-депутату Львівської міськради Данилові Яремі, його сину Павлу і Спільному українсько-чеському підприємству «Інтеркоопрекс», яке також є власністю батька й сина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук