Офіційний вихід Tkeycoin на біржу EXMO

Економікановини компаній, 26 листопада 20181360
Офіційний вихід Tkeycoin на біржу EXMO
Біржа EXMO

До Угоди про лістинг Tkeycoin (TCD) привели недавні закриті переговори представників криптовалютної біржі EXMO з командою проекту Tkeycoin, яку представляє компанія TKEY DMCC. EXMO стане першою біржею, яка офіційно додала криптовалюту в лістинг.

EXMO є найбільш затребуваним майданчиком серед російськомовних криптотрейдерів. Маючи репутацію найбільш захищеної біржі в Європі, EXMO дуже ревно підтримує своє реноме, ретельно оцінюючи кожен проект перед лістингом і взаємодіючи тільки з серйозними партнерами. Юристи, експерти та аналітики біржі уважно вивчають розробку, перш ніж гарантують легітимність криптовалюта або токена.

Вже в I кварталі 2019 року користувачі біржі зможуть реалізовувати торги по парах TCD/BTC, TCD/USD, TCD/RUB і TCD/EUR. Позитивне рішення про лістинг криптовалюту говорить про серйозну технічну опрацьованість проекту і його хороші перспективи. Це також дасть можливість значно підвищити ціну активів Tkeycoin. Економічний потенціал криптовалюти дозволив деяким фахівцям спрогнозувати, що до 2020 року ціна Tkeycoin може досягти $450.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук