Огляд продуктів Binary Uno

Економікапромоція, 23 червня 20162240

Для всіх шанувальників біткойн Binary Uno тепер пропонує кілька варіантів використання криптовалюти в торгівлі на цій платформі.

В першу чергу, клієнти можуть використовувати біткойни як засіб розміщення депозиту. Біткойни на Binary Uno в ходу нарівні з іншими валютами світового значення — доларами США і євро. Крім того, біткойни є однією з численних позицій, якими може торгувати клієнт Binary Uno. Ви можете вибирати з десятків видів акцій, валют, товарів та іншого, і, крім того, можете торгувати біткойнами. Зручно, чи не так? Давайте детальніше розберемося, яку користь торгівля біткойнами може вам принести.

Передусім, потрібно розібратись що таке біткойни і як з ними працювати?

Біткойни — це криптовалюта, іншими словами — електронна валюта, яка була винайдена Сатоши Накамурою і в даний час користується чималою популярністю. У цієї валюти є всі ті ж властивості і функції, що й у інших валют — долара, євро тощо. Але є і свої відмінності. На відміну від інших валют, у криптовалюти немає фізичних банкнот і монет. Вони виготовляються в електронному вигляді. Ними можна торгувати тільки в онлайн-режимі і вони не належать жодному банку світу. Біткойни не засновані на золоті і сріблі, як інші валюти, вони залежать від математичних обчислень.

У чому ж плюси використання біткойнов для торгівлі бінарними опціонами на Binary Uno?

Біткойни надійні. Вони не прив'язані до конкретного банку і не перебувають на вашому рахунку в банку, якій не працює по вихідних і в святкові дні. Вам не потрібно чекати, поки банк схвалить вашу транзакцію, або поки відкриється відділення, щоб ви могли вивести свої кошти. Біткойни можна безпосередньо перераховувати між рахунками й акаунтами, що робить переклади швидкими і доступними кожному.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук