Оголошено переможців премії Книга року ВВС-2016

Оголошено переможців премії Книга року ВВС-2016
Переможець отримає винагороду £1000

ВВС Україна оголосила переможців премії Книга року ВВС-2016. Книгою року став роман «Забуття» Тані Малярчук, а переможцем у номінації Дитяча книга року ВВС-2016 обрали книгу Галини Ткачук «Тринадцять історій у темряві». Про це інформує BBC.

«Цьогорічний переможець Книги року піднімає дуже важливі проблеми - про пам'ять, про те, як минуле пов'язане з сьогоденням, а також про самоідентифікацію суспільства і людей в ньому. Протягом останніх дванадцяти років Книга року BBC знайомить українського читача з найкращими творами сучасної української літератури. Роман Тані Малярчук посів гідне місце серед блискучих лауреатів нашого конкурсу», - сказав голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

У романі «Забуття» переплітаються дві сюжетні лінії, історична та сучасна: політика і мислителя В’ячеслава Липинського та жінки з теперішнього, яка з його допомогою шукає шлях до себе.

«Тринадцяти історій у темряві» - це підбірка історій для дітей про жаховиськ, монстрів, прозорих людей, речі, які оживають.

Кожен із двох переможців отримає винагороду £1000 у гривневому еквіваленті.

Галина Ткачук, авторка «Тринадцяти історій у темряві»

Видавці двох книг-переможців – «Видавництво Старого Лева» (Львів), та «Темпора» (Київ) матимуть право використовувати логотипи Книги року ВВС у своїх наступних виданнях.

Премії «Читач року-2016» отримали Ганна Кобилякова за рецензію на книгу Катерини Бабкіної «Шапочка і Кит» та Олена Романенко за рецензію на книгу Мирослава Лаюка «Баборня». Обидва переможці отримають електронні книги у подарунок від ВВС Україна.

До журі премії Книга року ВВС-2016 входили:

•Віра Агеєва, професор, Національний університет "Києво-Могилянська академія".
•Ольга Герасим'юк, журналістка.
•Андрій Курков, письменник.
•Світлана Пиркало, письменниця, радник із питань культури ЄБРР.
•Марта Шокало, випусковий редактор ВВС Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук