Письменниця Жанна Слоньовська стала лауреаткою щорічної польської премії Конрада

У книзі «Дім з вітражем» авторка розповідає про чотири покоління жінок, які живуть у Львові

Письменниця Жанна Слоньовська стала лауреаткою щорічної польської премії Конрада

Польська письменниця українського походження Жанна Слоньовська стала лауреаткою щорічної польської літературної нагороди Конрада за кращий літературний дебют 2015 року – роман «Дім з вітражем», що вийшов в українському перекладі у «Видавництві Старого Лева», інформує сайт видавництва.

Урочисте нагородження відбулось в Кракові у рамках Фестивалю Конрада (Festiwal Conrada). Письменниці вручили статуетку та грошовий приз у розмірі 30 тисяч злотих.

У книзі «Дім з вітражем» авторка розповідає про чотири покоління жінок, які живуть у Львові на вулиці Герцена, 6

 «Кожен шукає безпеки, але особисто для мене писати цю книгу було проти людської основної потреби. Протягом п'яти років  це було питанням віри. Я писала текст, на який ніхто не чекав, я  писала рідною мовою, навіть кинула свою роботу, але твір перевершив мої найсміливіші очікування»,- сказала на сцені Жанна Слоньовська.

Жанна Слоньовська - журналістка, перекладач і письменниця. Народилась у 1978 році в Україні,  з 2002 року живе у Польщі. Фахівець у галузі історії Львова. Письменниця отримала нагороду видавництва «Znak» за твір «Дім з вітражем» у 2014-му. Також роман номінований на літературну премію «Nike 2016».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук