Олег Синютка розкритикував звільнення Ярослава Жукровського

3 січня

Голова Львівської ОДА Олег Синютка розкритикував обставини звільнення керівника головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського, а також підтримав його намір оскаржити це звільнення у суді.

«В будь-якому разі, за формою це (звільнення Жукровського) зроблено абсолютно неправильно. Тим паче, знаючи керівника обласної юстиції, він є людиною, яка не тримається за посаду, а людиною, яка, навпаки, хотіла в обласній юстиції здійснити позитивні зрушення. Більше того, хочу сказати, я не маю жодних підстав сумніватися у тому, що це є принципова і чесна людина, яка принципово боролася проти корупції і проти хабарництва», – заявив Олег Синютка 3 січня у коментарі ІА ZIK.

Голова ЛОДА також назвав «абсолютно правильним і виваженим» намір Ярослава Жукровського оскаржити своє звільнення у суді.

Нагадаємо, що про звільнення Ярослава Жукровського з посади начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області стало відомо напередодні Нового року. 2 січня на спеціально скликаному брифінгу перед будівлею відомства Ярослав Жукровський заявив, що оскаржить звільнення у суді. Того ж дня на офіційному сайті Мін’юсту з’явилось повідомлення, у якому звільнення Жукровського пояснювалось перевищенням службовим повноважень – зокрема, тим що він заборонив своїм підлеглим доступ до держреєстрів без його відома. Сам Жукровський пояснював таке рішення тим, що воно унеможливило використання держреєстрів з корупційною метою.

Варто зауважити, що на знак протесту проти звільнення Жукровського з головного територіального управління юстиції у Львівській області звільнились також близько 10 керівників відділів. Це перший випадок в історії цього відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Петро Порошенко назвав «кіборгів» символом України, яку неможливо перемогти
Внаслідок ДТП на Львівщині троє людей потрапили до лікарні
«Концерт вітань 2.0»
Підсумки тижня за 20 січня
«Пісня співається, щоб прибувало життя»
Поліція показала саморобну зброю з підпільної майстерні одеського стрілка
В одеській лікарні помер важкопоранений під час стрілянини поліцейський
Mr. Petro Incognito (Ukraine)
«Росіяни взяли аеропорт не по-чоловічому — по-підлому»
Марина Порошенко очолила Український культурний фонд