Олег Синютка розкритикував звільнення Ярослава Жукровського

3 січня

Голова Львівської ОДА Олег Синютка розкритикував обставини звільнення керівника головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського, а також підтримав його намір оскаржити це звільнення у суді.

«В будь-якому разі, за формою це (звільнення Жукровського) зроблено абсолютно неправильно. Тим паче, знаючи керівника обласної юстиції, він є людиною, яка не тримається за посаду, а людиною, яка, навпаки, хотіла в обласній юстиції здійснити позитивні зрушення. Більше того, хочу сказати, я не маю жодних підстав сумніватися у тому, що це є принципова і чесна людина, яка принципово боролася проти корупції і проти хабарництва», – заявив Олег Синютка 3 січня у коментарі ІА ZIK.

Голова ЛОДА також назвав «абсолютно правильним і виваженим» намір Ярослава Жукровського оскаржити своє звільнення у суді.

Нагадаємо, що про звільнення Ярослава Жукровського з посади начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області стало відомо напередодні Нового року. 2 січня на спеціально скликаному брифінгу перед будівлею відомства Ярослав Жукровський заявив, що оскаржить звільнення у суді. Того ж дня на офіційному сайті Мін’юсту з’явилось повідомлення, у якому звільнення Жукровського пояснювалось перевищенням службовим повноважень – зокрема, тим що він заборонив своїм підлеглим доступ до держреєстрів без його відома. Сам Жукровський пояснював таке рішення тим, що воно унеможливило використання держреєстрів з корупційною метою.

Варто зауважити, що на знак протесту проти звільнення Жукровського з головного територіального управління юстиції у Львівській області звільнились також близько 10 керівників відділів. Це перший випадок в історії цього відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Юрій Андрухович у прямому ефірі ZAXID.NET LIVE
Біля Стрийського ринку у Львові змінять схему руху транспорту
Суд поновив на посаді звільненого три роки тому голову ДСНС Сергія Бочковського
Невідомі в Ужгороді проникли в суд і встановили «жучок» в кабінеті голови
Чи справедливим є звільнення вчительки з роботи за допис про Гітлера?
Багатодітній матері з Львівщини пересадили в Індії серце і легені
За побиття львівського контролера нападнику загрожує до 850 грн штрафу
Перевізники заявили, що тариф на проїзд у львівських маршрутках має становити 7 грн
Заступника мера Луцька та голову місцевого суду затримали за хабарі
Вночі у Львові пошкодили два відділення російського Forward Bank