Олександр Данилюк заперечив всі звинувачення у несплаті податків

Міністр фінансів заявив, що не має наміру переривати розпочату цього тижня відпустку

Глава Мінфіну відкидає всі обвинувачення в несплаті податків і продовжить відпустку

Міністр фінансів Олександр Данилюк пояснив розбіжності між доходами і витратами в 2010-2014 роках своєю роботою в приватному бізнесі у попередні роки і відкинув всі звинувачення в несплаті податків. Про це він написав у понеділок, 31 липня, на своїй сторінці у Facebook.

«Всі податки з зароблених мною коштів були сплачені», - написав він і уточнив - сьогодні перший день перебуває у відпустці, коли дізнався з преси, що ГПУ його «нібито в чомусь підозрює» і що є ухвала суду про його позапланову перевірку Державною фіскальною службою (ДФC).

«Дуже сподіваюся, що це не політично мотивоване і не є помстою за те, що було зроблено, щоб перекрити корупційні схеми, виключити розкрадання бюджету і неефективне використання державних коштів», - зазначив глава Мінфіну.

Він наголосив, що ніякої підозри або будь-яких інших офіційних документів від ГПУ чи інших органів не отримував. «У нашій країні то на допит по радіо викликають, то про підозру у Facebook оголошують. Можливо, варто зробити окремий телеканал або групу на Facebook саме для цих цілей?» - іронізує Данилюк.

Міністр повідомив, що у цій судовій ухвалі будинок купив влітку 2010 року, коли ще працював у Лондоні, а автомобіль BMW X5 - у 2011 році. «Відпустку переривати через цей інцидент не планую. Робота в міністерстві, коли кожен день стикаєшся з колосальним опором системи, виснажує», - написав він, анонсувавши активну роботу у вересні.

Як повідомлялося, в понеділок стало відомо, що ДФС України має намір призначити позапланову документальну перевірку міністра фінансів Олександра Данилюка щодо дотримання ним вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 до 2016 рік. Таку ухвалу прийняв Печерський районний суд міста Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук