Олена Якубовська – відгуки про шлях успішного бізнес-тренера і керівника ЦБТ-Львів

Олена Якубовська – відгуки про шлях успішного бізнес-тренера і керівника ЦБТ-Львів
Керівник ЦБТ-Львів Олена Якубовська – шлях до успіху

У кожної людини є своє покликання або те, що вона може і вміє робити краще за інших. В цьому переконана керівник Центру Біржових Технологій міста Львів Олена Якубовська. Відгуки її клієнтів і колег свідчать, що саме вміння легко і зрозуміло пояснити складні фінансові поняття, прописати стратегії розвитку і інвестиційні плани роблять її професіоналом з великої літери. Більш того, для багатьох відвідувачів саме семінари і лекції керівника ЦБТ-Львів стають першим кроком на шляху до позитивних життєвих змін.

Олена Якубовська: як вірно обрати «свою» сферу?

«Чому Ви обрали фінанси? Хіба прогнозувати і розраховувати це цікаво?» часті запитання гостів ЦБТ-Львів, на які відповідає Олена Якубовська. Відгуки про фінансову сферу вона завжди починає зі слів, що «свобода неможлива без створення грошового потоку, бо сучасний світ визнав гроші загальним еквівалентом вартості всіх інших товарів. Тому управляти і зрощувати цей «еквівалент» надзвичайно цікаво». Більш того, робота в ЦБТ це не тільки аналіз і торгівля на фінансових ринках, а й навчання та спілкування з клієнтами і безпосередня участь у зміні їх фінансового рівня.

Робота в ЦБТ-Львів: відгуки про кар'єру у перспективній сфері

«Центр Біржових Технологій вже покращив життя багатьох наших клієнтів, які знайшли для себе джерело додаткового, або навіть основного доходу, навчилися аналізувати світові події і бачити їх вплив на розвиток економіки, зазначає керівник ЦБТ-Львів Олена Якубовська. Відгуки, які ми щоденно отримуємо від вдячних слухачів, свідчать, що більшість українців давно хотіли долучитися до біржової торгівлі і побудувати систему доходів за західними інвестиційними моделями. Тому щоденна робота фахівців ЦБТ спрямована на надання консультацій і професійне навчання стабільному заробітку на міжнародних фінансових ринках».

Робота в ЦБТ відгуки про можливості для самореалізації

Олена Якубовська та команда професіоналів допомагають українцям досягти фінансової незалежності

Одним з головних досягнень компанії Центр Біржових Технологій є те, що вона змушує зростати як клієнтів, так і працівників. Всі співробітники є фахівцями з питань інвестування, які кожен день відслідковують світові тенденції, вивчають і аналізують нову інформацію. Це робота, яка змушує людину щоденно працювати над собою і, відповідно, залишатися на одному рівні стає просто неможливо!

«Робота в ЦБТ це рух, зростання і можливість зробити кар’єру для людей, які прагнуть більшого. Саме тому посада фінансового консультанта допомогла викладачу кафедри фінансів стати відомим бізнес-тренером і керівником ЦБТ у місті Львів, переконана Олена Якубовська. Відгуки всіх працівників компанії і колег також свідчать, що Центр Біржових Технологій дає успішний старт для працьовитих і наполегливих людей, які хочу мати заробітну плату європейського рівня в Україні».

Оскільки бажаючих долучитись до світової біржової торгівлі в Україні стає все більше, команда Центру Біржових Технологій у місті Львів відкрита для цілеспрямованих і енергійних людей. Керівник Олена Якубовська, як професійний бізнес-тренер, особисто допомагає новим працівникам опанувати їх посадові обов’язки і вважає, що робота в ЦБТ-Львів – це найкраща можливість для саморозвитку і реалізації життєвих планів!

Рекомендації досвідченого фінансиста можуть стати в нагоді і вам., якщо ві теж зважитеся змінити на краще своє життя та опанувати нову перспективну професію. Не зволікайте лишайте своє резюме на сайті у розділі «Робота в ЦБТ» та починайте будувати кар'єру в успішній компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук