Ольга Піщанська офіційно очолила Антимонопольний комітет

Після відставки голови АМКУ Юрія Терентьєва 3 липня Піщанська була виконувачкою обов'язків очільника АМКУ

За призначення Піщанської проголосували 255 депутатів

Верховна Рада під час засідання 16 липня підтримала кандидатуру Ольги Піщанської на посаду голови Антимонопольного комітету. За відповідне рішення проголосували 255 депутатів.

Досі Піщанська була виконувачкою обов'язків очільника відомства – після відставки голови АМКУ Юрія Терентьєва 3 липня. З вересня 2019 року була заступницею голови АМКУ.

Хто така Ольга Піщанська

Ольга Піщанська народилася 1975 року. У 1997 році закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю промислове та цивільне будівництво, а у 2001 році здобула ступінь магістра економіки підприємництва у Київському національному економічному університеті.

У 1997-1999 роках працювала інженером оператором персонального комп’ютера МПП «Техпроцес», з 1999 по 2004 рік – інженеркою проектно-конструкторського бюро, потім – інженеркою I категорії Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь».

З 2004 до 2015 року працювала на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у різних структурних підрозділах на посадах начальника відділу зовнішнього проектування, менеджера по закупівлі послуг і менеджера по забезпеченню стратегічних та інвестиційних проектів.

З січня по квітень 2016 року – начальниця відділу закупівель механічних матеріально-технічних ресурсів ТОВ «Метінвест холдинг», що належить олігарху Рінату Ахметову та народному депутату Вадиму Новинському. З 2016 до 2019 року – директорка ТОВ «Закупівельні рішення», а паралельно, з листопада 2017 по серпень 2019 року, була комерційним директором ТОВ «СТЕМ Інжиніринг».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук