«Олімпік» дебютує у Прем'єр-лізі із розгромної поразки

Спорт26 липня 20144280

Донецький «Олімпік» зазнав розгромної поразки від «Чорноморця» у своєму дебютному матчі в УПЛ, поступившись господаряи поля із рахунком 4:0.

Вже на початку зустрічі донеччан засмутив Балашов, який відзначився технічним виконанням штрафного удару -1:0. Після цього ігрова та територіальна перевага аж до завершення матчу перейшла на бік одеситів, пише сайт Football 24. Перед свистком на перерву забив Гай, подвоївши перевагу «Чорноморця» - 2:0.

У другому таймі до розгромного рахунок довели все ті ж гравці - Гай та Балашов. Перший використав помилку Махарадзе у грі на виході та холоднокровно розстріляв порожні ворота, а другий чітко реалізував пенальті - 4:0.

Нагадаємо, що донецький «Олімпік» став дебютантом УПЛ, після того, як чемпіонат України покинули кримські клуби «Севастополь» і «Таврія». Також з фінансових причин ще впродовж ігрового року завершив виступи київський «Арсенал». Аби втримати турнір на плаву, футбольні функціонери запросили кілька клубів із Першої ліги, на що зміг погодитися лише донецький «Олімпік».