Омелян заявив, що погана робота «Укрзалізниці» завдала державі збитків на ₴50 млрд

Гройсман раніше закликав Володимира Омеляна припинити чвари з Войцехом Бальчуна

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що з травня 2016 року до січня 2017 року через погану роботу «Укрзалізниці» збиток України склав до 50 млрд грн.

«З травня 2016 року по січень 2017 року через вкрай незадовільну роботу УЗ збиток економіки України – до 50 млрд грн. Реформування провалене, процес корпоратизації зупинений. Міжнародна співпраця і транзит — зірвано», – написав Омелян у Facebook у п’ятницю, 27 січгя.

Окрім того, за словами Омеляна, із запланованих капітальних інвестицій в 11,2 млрд грн УЗ виконано лише близько половини.

Омелян також повідомив, що компанія програла в судах мільярдні суми, а на залізниці можлива нестача 10 тисяч вагонів у 2017 році.

«В судах програно і вже списано з рахунків мільярдні суми. Жодних результатів службових розслідувань в Міністерство (інфраструктури) не надано, незважаючи на наші постійні вимоги. Ймовірна нестача вагонів на 2017 р. може сягнути 10 тисяч одиниць. І ніяких дій з цього приводу не вживається», – заявив міністр.

«У мене немає жодного особистісного конфлікту з Бальчуном. Те, що з блискучого менеджера він вирішив стати низькокваліфікованим працівником, якому платять великі гроші українські платники податків – його особистий вибір. Мовчазна згода уряду вже навіть не дивує», – написав міністр.

Нагадаємо, Омелян раніше неодноразово заявляв про некомпетентність голови Укрзалізниці Войцеха Бальчуна, а останній, в свою чергу, реагував у відповідь. Усі ці чвари проходять у ЗМІ та соцмережах. У зв’язку з цим 25 січня прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав міністра інфраструктури не займатися чварами з керівником «Укрзалізниці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук