ООН надасть допомогу аграріям Донеччини

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization – FAO) має намір надати допомогу аграріям Донецької області, повідомляє прес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Заступник голови військово-цивільної адміністрації Владислав Лаврик і координатор надзвичайних програм FAO Фаррух Тоіров обговорили питання отримання допомоги в понеділок на зустрічі в Краматорську.

Заступник глави регіону зазначив, що в сформованій ситуації сільгоспвиробники Донецької області сильно потребують підтримки.

Представник FAO зазначив, що місією його організації є забезпечення продовольчої безпеки для всіх, а саме – гарантування регулярного доступу населення до високоякісної їжі.

«FAO спільно з Мінагрополітики України провели швидку оцінку втрат і потреб сільськогосподарського сектора постраждалих областей. Оцінка показала значні втрати серед сільгоспвиробників різних масштабів. За результатами цієї оцінки наші фахівці підготували проектні пропозиції для надання невідкладної допомоги сільгоспвиробникам малого масштабу, а також жителям постраждалих сільських місцевостей, котрі займаються сільгоспвиробництвом в подвірних господарствах», – розповів Тоіров.

Як інформує регіональна влада, за підсумками зустрічі Артемівський і Слов'янський райони Донецької області запропоновані як можлива зона вибору бенефіціарів проекту FAO. В рамках проекту будуть розподілені необхідні сорти насіння, добрива в невеликих кількостях і корми для тварин у міру потреб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук