ООН наполягає на негайній протидії глобальному потеплінню

На думку експертів, для уникнення катастрофічних кліматичних змін до 2050 року необхідно повністю відмовитися від викидів СО2.

СвітЮрій Братюк, 8 жовтня 20182110

У понеділок, 8 жовтня, ООН заявила про необхідність різкого зниження викидів СО2 для уникнення можливих невідворотних змін клімату планети.

Міжурядова група експертів з питань зміни клімату ООН опублікувала доповідь у якій заявила про необхідність «здійснювати радикальні та безпрецедентні зміни у всіх сферах життєдіяльності». На думку експертів, для уникнення катастрофічних кліматичних змін, до 2030 року необхідно скоротити викиди СО2 в атмосферну на 24%, а до 2050 року відмовитися від них взагалі. Це дозволить уникнути підвищення середньої температури на планеті і танення льодовикового масиву. Першочерговим завданням, на думку фахівців, є зміни в енергетичному секторі, на які необхідно виділити близько 2,1 млрд євро.

Варто уточнити, що доповідь стала частиною плану виконання Паризької кліматичної угоди, підписаної в 2015 році. Угода передбачає утримання зростання середньої світової температури на рівні значно нижче +2 °C від доіндустріальних рівнів та спрямовувати зусилля на обмеження зростання температури до +1,5 °C, оскільки це значно зменшить ризики зміни клімату та впливи на них

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук