ООН виділить $800 тисяч для підтримки фермерських господарств Донбасу

Продовольча і сільськогосподарська організація (FAO) Організації Об'єднаних Націй надасть Україні $800 тис. на закупівлю насіння і кормів для постраждалих господарств, які розташовані в Луганській та Донецькій областях. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

«Продовольча і сільськогосподарська організація FAO передбачила майже $800 тис. внутрішніх наявних ресурсів організації на фінансування проектів TCP/UKR/3502 і SFER/GLO/001/MUL. В рамках даних проектів буде закуповуватися насіння і корми всередині країни для постраждалих домогосподарств, які знаходяться в постраждалих від конфлікту сільських районах Донецької та Луганської областей», - написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що ця домовленість була досягнута під час зустрічі із заступником генерального директора ФАО з питань технічного співробітництва Лорентом Тома на Форумі приватного сектора з питань продовольчої безпеки у південній та східній частині Середземноморського регіону в Барселоні.

За оцінками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) внаслідок збройного конфлікту на Донбасі постраждало близько 20 тис. господарств у Донецькій області та 9 тис. господарств у Луганській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук