Операторів українського фільму «Жива Ватра» відзначили у США

Операторів українського фільму «Жива Ватра» відзначили у США

Українська документальна стрічка Остапа Костюка «Жива ватра» здобула черговий приз. На міжнародноми кінофестивалі у Салемі (США) фільм отримав нагороду за операторську роботу. Роботу Микити Кузьменка та Олександра Позднякова відзначив The American Cinematographer Magazine.

«Жива Ватра» - мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін.

Протягом 4-х років знімальна група вела кіноспостереження за героями фільму. Героями стали прості гуцули - малий хлопчик, молодий і старший чоловіки. Усіх їх об'єднує вівчарство, ремесло, яке фінансово не вигідне і лише відчайдухи передають його від діда-прадіда.

Микита Кузьменко та Олександр Поздняков під час зйомок фільму. Фото: Facebook

«Це фільм про людське покликання. Про щоденну працю, без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і про дитинство, яке ми залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих…» - розповідає про фільм режисер Остап Костюк.

В активі фільму є уже чимало нагород, зокрема спеціальний Приз журі Канадського міжнародного фестивалю документального кіно Hot Docs, відзнаки Одеського міжнародного кінофестивалю, мінського кінофестивалю «Лістапад» тощо. 

Остап Костюк живе та працює у Львові. Він також є музикантом відомого  «Гич оркестру».

Спеціальний приз журі фестивалю отримала американська документальна стрічка Холлі Морріс і Енн Богарт «Чорнобильські бабусі» («The Babushkas of Chernobyl»), відзнята у Чорнобильській зоні.

Кінофестиваль у Салемі є одним із найбільших фестивалів документального кіно у США, який презентує фільми з усього світу. «Ми показуємо гарні історії з цікавими візуальними підходами, кожен фільм на екрані дає можливість подивитись на світ свіжим поглядом», - йдеться на сайті фестивалю.

Salem Film Fest тривав із 3 по 6 березня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук