Операційний прибуток "Концерну Галнафтогаз" зріс торік до 311,1 млн грн

Економіка28 квітня 20094410

27 квітня відбулися чергові загальні збори акціонерів ВАТ “Концерн Галнафтогаз”, під час яких затвердили звіт директора товариства за 2008 рік та визначили основні напрямки діяльності товариства на 2009 рік. Акціонери також затвердили звіт наглядової ради товариства та звіт ревізійної комісії за минулий рік, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі компанії.

Збори затвердили нову організаційну структуру та новий склад наглядової ради товариства: Антонов Віталій Борисович - голова наглядової ради. Наталя Антонова, Юлія Антонова, Вадим Вишневський, Василь Даниляк, Юрій Кучабський, Олег Пасько - члени наглядової ради.

Рішенням Зборів із посад членів наглядової ради товариства відкликано Назара Купибіду та Андрія Худо.

На посаді директора товариства продовжує працювати Олександр Гегедиш.

Головою ревізійної комісії товариства обрано Наталю Вайданич, а членами ревізійної комісії обрано Олега Черняховського та Віталія Яструбецького.

Згідно з консолідованою неаудитованою звітністю "Концерну Галнафтогаз" у 2008 році, операційний прибуток компанії зріс у 2,1 раза - до 311,1 млн грн. Натомість динаміку чистого прибутку погіршила ситуація на валютному ринку. Внаслідок зростання офіційного курсу UAH/USD на 52,5%, та згідно положень бухгалтерського обліку, всі кредитні зобов'язання "Концерну Галнафтогаз" у доларах США були переоцінені (збільшені) відповідно до офіційного курсу НБУ, чинного на дату складання звітності. Як наслідок, суми переоцінки кредитних зобов'язань були відображені у звітності як додаткові витрати компанії, понесені у 2008 році (які за змістом не є монетарними), спричинивши чистий збиток, за підсумком 2008 року, на рівні 370,8 млн грн".

Довiдка ZAXID.NET

ВАТ "Концерн Галнафтогаз" є одним з найбільших власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею із 291 АЗС, з них - 266 сучасних автозаправних комплексів "ОККО". В мережі "ОККО" працює 2 річкові ЗС"ОККО", одна АГНКС "ОККО" та 105 автогазозаправних пункти зрідженого газу (АГЗП). На АЗС "ОККО" діють 16 ресторанів швидкого обслуговування "A la minute". АЗС Компанії розташовані у 21 області України та в АР Крим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук