Оптимальна ставка оренди землі у Львові - 188-282 грн за м кв, - чиновник

Економіка14 червня 20112

За перші п’ять місяців 2011 року до міського бюджету Львова надійшло 41,7 млн грн орендної плати за землю. Про це 14 червня повідомив заступник начальника управління природних ресурсів і регулювання земельних відносин Львівської міської ради Ігор Гуменчук.

Він зазначив, що січень – перехідний місяць, а з лютого до травня відбувалося перевиконання плану з надходжень орендної плати. Так у лютому надійшло 102%, у березні – 106%, квітні – 112%, травні – 116%.

І.Гуменчук вважає, що ця динаміка значною мірою зумовлена поступками, зробленими для підприємців. «Коли ми мали базову вартість у 470 грн, спершу рішенням сесії був прийнятий коефіцієнт до неї 0,4, а потім у кінці березня - 0,6. У цьому коридорі 40-60% від базової нормативно-грошової оцінки землі ми отримали, на мій погляд, оптимальну модель нарахування орендної плати і земельного податку, що доводять фактичні показники з їх надходження», - зазначив він.

За словами заступника начальника управління природних ресурсів і регулювання земельних відносин Львівської міської ради такі умови зробили бажання підприємців переукладати договори оренди землі масовими. «З усіх 3 тис. 524 договорів оренди землі, ми уже переуклали 808 з урахуванням нової грошової оцінки, ще близько 200 є в роботі», - зазначив він.

І.Гуменчук уточнив ZAXID.NET , що коли діяв коефіцієнт 0,4, договори оренди землі переуклали 400 підприємців, решта переуклали договори з вартістю, в якій враховано коефіцієнт 0,6. За його словами, договори переукладено на термін до набрання чинності відкоригованої нормативно-грошової оцінки вартості землі у Львові , вона готується, і буде затверджуватися орієнтовно у вересні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук