Опубліковані прізвища депутатів, які відмовились продавати резиденцію у Львові

Львівська облрада оприлюднила результати поіменного голосування депутатів, у результаті якого президентська резиденція у Львові не буде продана на аукціоні.

Як відомо, у вівторок 17 червня, депутати Львівської облради «завалили» це питання під час засідання сесії, оскільки «за» проголосувало тільки 46 депутатів із необхідних 59-ти.

У відповідь на запит ZAXID.NET прес-служба Львівської облради оприлюднила результати поіменного голосування депутатів (скачати список .rtf) з цього приводу.

З найбільшої в облраді фракції ВО «Свобода» «за» приватизацію проголосувало лише 23 депутати. Як правило дисциплінована фракція «Свободи» могла б дати ще 15 голосів (всього у фракції 38 депутатів), яких би цілком вистачило для ухвалення рішення, однак чомусь не зробила цього.  Хоча на продажі резиденції через аукціон наполягав представник «Свободи» Ярослав Качмарик – як голова профільної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

«Батьківщина» дала лише 13 голосів «за» (з 19 можливих), УДАР – 4 (з 7 можливих). Фракція ПППУ, що налічує 15 депутатів, дала лише два голоси і ще четверо позафракційних проголосували «за».

Натомість фракція Народного руху України, що налічує 9 депутатів, відмовилась голосувати за приватизацію резиденції. Голова фракції НРУ в облраді Андрій Корнат, до речі, став єдиним депутатом, який чесно проголосував «проти». Решта рухівців, як і їхні колеги з інших фракцій, просто проігнорували голосування.

Нагадаємо, що резиденція на вул. Глінки у Львові офіційно призначена для «тимчасового проживання перших осiб України та iнших держав, членiв офiцiйних делегацiй, якi перебувають з вiзитом у Львiвськiй областi», однак за призначенням фактично не використувється. Раніше Львівська облрада, на балансі, якої перебуває резиденція, мала намір продати резиденцію на аукціоні, однак після зміни влади у в Україні депутати передумали.

За оцінкою депутата Львівської облради Ганни Костюк, стартова ціна резиденції на аукціоні могла б скласти 10-17 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук